Розанов: «Знає тільки Фоменко, чому Безус, а не Степаненко»

Динамо Київ 22 Листопада, 09:26
Відомий коментатор Юрій Розанов оцінив деякі кадрові рішення Михайла Фоменка в другому матчі проти Франції.

"Трьох днів не вистачило на відновлення. Видно, концентрація при виконанні завдання у Києві була настільки позамежною, що на вівторок її не вистачило. "Ніг" не вистачило, чи "голови" (яка дає накази вчасно і правильні) - знає тільки Фоменко. Як тільки він знає - чому не Степаненко, а Безус? Найпростіше пояснити це помилкою. Ну так, ми всі (мільйони) бачимо. А він (професіонал) - ні? Не вірю. Тоді чому? Може, він бачив, що і втрьох в центрі не впоратися, що сил віддано "через край" - і вважав за краще центр віддати зовсім, але мати "зайвого" при виносах? Ще один варіант виходу з оборони? Не знаю. Що не спрацювало - знаю. Що було причиною рішення - не знаю", - сказав Розанов.