- У першу чергу хочу сказати, що Ігор - справжній, істинний професіонал, у нього любов до футболу почалася ще в дитячій колясці, коли він тільки народився, і любов до нього він проніс через усе життя.
Для футболу і для команди він нічого не шкодує - ні грошей, ні здоров'я, ні часу. Я знаю це, бо працював з ним.
Шкода, що «Динамо», якому він віддає свій час і роки, останнім часом не радує. Будемо сподіватися, що під його керівництвом, з його сучасним баченням розвитку футболу і інфраструктури «Динамо» буде йти вперед. Під час нашої співпраці ми робили багато трансферів, підписували різних гравців. Вони були як вдалими, так і не дуже. У всякому разі, в перший час всі підписані футболісти грали.
Потім трапився певний збій, були помилки агентів, «впихати» нам футболістів, які потім не грали. Найголовніше, що в Ігоря є професійне ставлення до футболу. Можна сказати, що він чисто футбольна людина і керівник. Від усієї душі сердечно вітаю Ігоря Михайловича з ювілеєм!