- Перш за все, потрібно відзначити, що минуло кілька днів після другого матчу з французами, і ми можемо все оцінити тверезим поглядом. Після першого поєдинку у всіх була ейфорія, яка після матчу-відповіді змінилася смутком. Однак, на мою думку сумувати не варто. Нинішній тренерський штаб і склад гравців, показав, що йдемо ми правильним шляхом. Чекали довго омолодження команди, і бачимо, що процес цей, загалом - то, практично закінчився. У грі з'явилася, насамперед, стабільність і здатність вирішувати на полі певні завдання. Безсумнівно, зроблений великий крок вперед, що наблизив Україну до топ-збірних. Саме цей відбірковий цикл показав, що ми можемо не тільки протистояти, але і на рівних грати з кращими командами. Можемо грати як в командну гру, так і індивідуально. Завдяки тренерському штабу вболівальники побачили багато нових імен. Але процес залучення новачків йшов постійно і думаю, що рух вперед буде продовжуватися і далі.
Не в тому плані, що немає альтернативи. Адже всі ми побачили, що взаємозв'язок між тренерами і гравцями очевидний. Тому я не вважаю, що потрібно вносити якісь кардинальні зміни, а просто необхідно дати тренерам можливість нормально працювати. Адже попередня зміна тренерського штабу була проведена по ходу відбірного циклу, і у Михайла Фоменка з помічниками був певний "цейтнот". Тому потрібно просто дати можливість повністю відіграти відбірковий цикл, де, думаю, нашим хлопцям зайняти перше місце, - заявив Бакалов.