Президент донецького "Шахтаря" Рінат Ахметов в ексклюзивному інтерв'ю каналу "Футбол" висловив упевненість в тому, що президент "Динамо" заслуговує поваги.
- Мені здається, що Ігор Михайлович не має слабких місць. Ви зверніть, будь ласка, увагу на те, що «Шахтар» вже чотири роки поспіль стає чемпіоном України, і за всі ці роки президент "Динамо" жодного разу не опустив руки, незважаючи на величезну критику. Тобто, за великим рахунком, вболівальники київського "Динамо" незаслужено його критикують. Ігор Михайлович не заслуговує такого ставлення до себе. Ми всі можемо приймати рішення, які можуть бути помилковими.
Однак потрібно заглянути глибше - у його серце. Чого він хоче? Він хоче, щоб його клуб був найсильнішим як в Україні, так і на міжнародній арені, щоб "Динамо" завойовувало трофеї. Його думки й амбіції дуже гарні: саме це заслуговує гучних оплесків. Незважаючи на всі складнощі і труднощі він не опускає руки.