Володар "Золотого м'яча" Ігор Бєланов ділиться думками щодо останнього, перед зимовою перервою, туру чемпіонату України.
- Чи приїдуть збірники втомленими? Упевнений, що ні. Поєдинок на "Стад де Франс" відбувся у вівторок, а матчі 17-го туру, в якому братимуть участь задіяні в головній команді гравці, будуть зіграні в найближчий уїк-енд. Цього часу цілком достатньо, щоб відновитися. У таких випадках футболісти швидко переключаються від справ у збірній, зосереджуючись виключно на майбутній грі за клуб.
Що стосується канікулярного настрою легіонерів, то вони правжні професіонали і повинні розуміти, що крапка в матчах осінньої половини сезону ще не поставлена . Ось коли пролунає фінальний свисток в останній календарній грі року, тоді й можна думати про пакування валіз.
Центральним поєдинком майбутнього туру можна вважати матч у Полтаві, де зустрінуться "Ворскла" і "Чорноморець". Полтавчани нині демонструють непоступливу гру, перебуваючи на шостому рядку в таблиці, "моряки" в свою чергу йдуть третіми. Цей факт говорить про те, що матч повинен бути напруженим і цікавим.