УПЛ: вилітає лише одна команда

Динамо Київ 22 Листопада, 19:49
Таким чином, лише одна команда з тих, що залишились, покине чемпіонат наступного літа.!

Таким чином, "Шахтар" має усі шанси залишитись в Українській Прем’єр-Лізі на наступний рік!

Після дискваліфікації "Арсеналу" іншого виходу не було. "Так склалося, що тепер учасниками чемпіонату будуть 15 команд", - повідомляє кореспонденту сайту Football.ua генеральний директор УПЛ Петро Іванов. "Згідно з регламентом змагань, у нас вилітає дві команди".

"Але з урахуванням дострокового вилучення "Арсеналу", Прем'єр-лігу залишить лише одна. Та, яка займе 15-е місце".