Ващуку потрібен місяць, щоб видужати після ДТП

Динамо Київ 23 Листопада, 09:54
Футболіст вже самостійно пересувається і харчується

 
Екс-динамівець Владислав Ващук йде на поправку після ДТП. «Пацієнт почувається нормально. Виписувати поки не плануємо - будемо дивитися на стан здоров'я, - розповідає головний лікар 17-й лікарні Микола Дьомін. - Футболіст самостійно пересувається, харчується, активно спілкується з друзями. Крапельниць вже не ставимо, як піде на поправку - випишемо. Доліковуватися буде вдома. На реабілітацію піде близько місяця».
 
За словами Дьоміна, особливий догляд Ващуку не потрібен. Доктор розповів, що до футболіста приходить багато відвідувачів, діти і колишня дружина Маргарита Січкар. 
 
«Почувається нормально, як сказав головний лікар: все йде, як має бути, без ускладнень. Принесла йому листи від дітей», - розповіла нам Маргарита.