Артем Бєсєдін – у трійці найкращих юних футболістів жовтня!

Динамо Київ 23 Листопада, 12:42
Нападник «Динамо» (U-19) Артем Бєсєдін чудово провів минулий місяць і отримав визнання багатьох футбольних тренерів України.

 
На перше місце у щомісячному опитуванні відомих футбольних фахівців, тренерів та експертів сайтом goldtalant.com.ua динамівця, який є абсолютним дебютантом подібного рейтингу, поставили Вадим Дердь (СДЮШОР Ужгород), Андрій Купцов («Карпати»), Сергій Мізін («Нафтовик-Укрнафта») та Віктор Пожечевський (експерт, екс-гравець «Ворскли»).
 
Крім того, наш футболіст, який забив у жовтні в шести матчах за U-19 та «дубль» сім голів, по чотири рази опинявся на другому та третьому місці, набравши в сумі 24 бали. Всього на чотири пункти динамівця випередив «гірник» Едуард Соболь, а на 12 – найкращий гравець місяця Дмитро Ярчук з «Таврії».