Шовковський бруду не боїться! (+ФОТО)

Динамо Київ 23 Листопада, 12:55
Нині в Києві сиро, дощ і вітряно. У таку погоду навіть поганий господар і той замислиться, а чи варто випускати собаку на вулицю.

 
Футболістам ж вибирати не доводиться - на носі ще дві гри в рамках чемпіонату, а ті, хто задіяний в єврокубках, зіграють всі чотири. Тренування також проходять в природних умовах. Після одного з таких ось занять голкіпер «Динамо» Олександр Шовковський зобразив себе на телефон, що називається, у всій красі, і виклав фото у соцмережу.
 
«Люблю тренуватися в таку погоду!», -

Підписав голкіпер.