«Динамо-2» - «Нафтовик-Укрнафта» - 1:0

Динамо Київ 23 Листопада, 13:54
Сьогодні на НТБ «Динамо» в Конча-Заспі відбувся матч 20 туру Першої ліги України між другою командою "Динамо" та Нафтовиком-Укрнафта"

Сьогодні на НТБ «Динамо» в Конча-Заспі відбувся матч 20-го туру Першої ліги України між другою командою "Динамо" та Нафтовиком-Укрнафта"

Матч завершився із мінімальною перемогою киян (1-0). Єдиний гол на 48-ій хвилині матчу на свій рахунок записав капітан команди Антон Братков, реалізувавши пенальті.
 
 
«Динамо-2» - «Нафтовик-Укрнафта» - 1:0 (0:0)
 

«Динамо-2»:

Волинець, Рижук, Трубочкін, Братков (к), Сірник, Юссуф, Дієго Суарес (Цибульник, 44), Савченко (Карп, 67), Мякушко (Чорноморець, 78), Каверін, Маїк (Панфілов, 87 ).
 

«Нафтовик-Укрнафта»:

Вакальчук, Бояринцев (к), Кисіль, Зайчук (Прокопченко, 76), Васильєв, Кременчуцький (Разуваєв, 86), Єрмак, Артюх, Саванчук, Ваїді (Яровенко, 69), Левіга (Радіонов, 69) .
 
Гол: Братков (48, з пенальті).
 

Попереджені:

Сірник (56), Трубочкін (77), Маїк (87) - Ваїді (26), Кременчуцький (83), Артюх (84).
 
Нижче наводимо протокол матчу із офіційного сайту ФК Динамо Київ.
 
 
 

Читати детальний звіт матчу на офіційному сайті: тут