Молодіжна першість: "Динамо" - "Говерла" - 2:1

Динамо Київ 23 Листопада, 14:54
Матч сімнадцятого туру молодіжної першості U-21 "Динамо" Київ – "Говерла" Ужгород завершився домашньою перемогою киян (2-1)

.

Свої голи динамівці забили ще в першому таймі. За біло-синіх відзначились Ігор Харатін, реалізувавши пенальті на 11-ій хвилині матчу, та Артем Бєсєдін (34'). В другому таймі, зусиллями Романа Козака, гості скоротили відставання (61'), але цього виявилось недостатньо. Перемога киян: 2-1.

Чемпіонат України U-21. 17-й тур
 
23.11.2013. Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського
 
«Динамо» - «Говерла» - 2:1 (2:0)
 

«Динамо»:

Коваль, Шевчук, Болденков, Бурда, Михайличенко, Мироненко (Яровий, 62), Полегенько (к) (Любко, 77), Чумак, Харатін, Кузик, Бесєдін.
 

«Говерла»:

Бендер, Смокоровскій, Козак, Котьо (Сербул, 46), Дем'янчук (Васютін, 55), Вагін (Огар, 46), Ряшко, Гагун (Ботвинник, 78), Балашов, Хоменко (Таранович, 85), Курта (к).
 
Голи: Харатін (18, з пенальті), Бесєдін (34) - Козак (61).
 

Попередження

: Бурда (10), Болденков (60) - Хоменко (51).
 

Нижче наводимо протокол матчу із офіційного сайту ФК Динамо Київ.

 

Ця перемога дозвилила киянам піднятись на 4 сходинку турнірної першості, маючи в своєму активі 30 очок.

Детальна таблиця із офіційного сайту УПЛ:

Рекомендуємо прочитати детальний звіт матчу на офіційному сайті: тут