Знайти його на просторах Інтернету неважко - цей запис виступу Віталія Кварцяного після поразки від "Динамо" насичений ненормативною лексикою та погрозами на адресу футболістів. Як виявилось, Євген Левченко два роки тому ледве не став гравцем луцького клубу і тепер радіє, що цього не сталося.