Артем Мілевський: "«Динамо» без проблем виграє у «Говерли»"

Динамо Київ 24 Листопада, 08:52
Екс-форвард "Динамо" Артем Мілевський упевнений, що його колишня команда надає на горіхи гостям з Ужгороду.

"«Динамо» виграє без проблем", - написав Мілевський на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

А як же ж форвард "Газіантепспора" себе почуває? Були у нього проблеми зі спиною... Артем відповів у стилі Маркевича: "Та таке... Все нормально, дякую".