Головний тренер "Говерли" В'ячеслав Грозний поділився своїми думками напередодні зустрічі з київським "Динамо" .
"Потрібно шукати варіанти, щоб зіграти гідно. Швидкісні якості і робота з м'ячем у динамівців вища, ніж у нас, тому потрібно тактично шукати моменти, щоб протистояти такій класній команді", - сказав тренер в ефірі українського телеканалу "Футбол".