На сьогоднішній передматчевій нараді було вирішено, що динамівці вийдуть о 17:00 на поле НСК «Олімпійський» в комплекті ігрової форми білого кольору (воротар в жовтому), а гравці «Говерли» - темно-синього (голкіпер в бірюзовому).
Арбітри вийдуть у футболках блакитного кольору.
Хмарна погода буде триматися у Києві до самого вечора. Всю другу половину дня йтиме невеликий дощ. Температура повітря за прогнозами сайту
www.sinoptik.ua
буде триматися на показнику +6°.