Кварцяний: «З"їли нерви не лише тренери, а й волинські вболівальники»

Футбол України 24 Листопада, 15:10
Головний тренер «Волині» проаналізував нічийний результат 2:2 в матчі з «Таврією».

«Дуже прикро, коли команда не забиває пенальті. Це вже втретє в моїй кар'єрі. По грі можна сказати, що «Таврія» спробувала нав'язати перевагу, на початку гри у них добре виходило контролювати м'яч. Потім гра вирівнялась, забили два голи.

Гра була моментами дуже напружена, думаю, вболівальникам вона сподобалася. З'їли нерви не лише тренери, а й волинські вболівальники. Хотіли зіграти на результат, але не втримали. Очко на виїзді - непоганий результат, будемо розбирати помилки і йдемо далі», - сказав після матчу Кварцяний в ефірі телеканалу «Футбол».