"Нормальна гра", - повідомляє Олег Блохін в ефірі каналу
"2+2"
. "Говерла запропонувала відкритий футбол. У другому таймі ми розслабилися, грали по рахунку. Третій гол всіх заспокоїв"."Чи думали ми про матч із "Генком"? Багато гравців були втомленими в моральному плані після стикових ігор - хтось пройшов, хтось не пройшов. Так що не до "Генка" було".