В′ячеслав Грозний: «Динамо» - класна команда. Тисячний раз це кажу

Динамо Київ 24 Листопада, 17:45
На післяматчевій прес-конференції тренер ужгородської «Говерли» відзначив клас гравців «Динамо» та запевнив, що «одна буква «Д» для багатьох гравців, які грають проти «Динамо» - психологічний тиск».

«Сьогодні ми грали з великою, класною командою з великою історією. Я кажу від серця, від душі. Одна буква «Д» для багатьох гравців, які грають проти «Динамо» - психологічний тиск. Багато хто боїться «Динамо», перший раз грає на цьому стадіоні – це також непросто.

Я реально розумів, що нівелювати клас «Динамо» можна лише колективними діями. Швидкість командна у «Динамо» - вища, рівень майстерності – вищий. Це гравці високого рівня, які грають за збірні різних країн. З тих моментів, які ти створюєш з такими командами як «Динамо», «Металіст», «Шахтар», «Дніпро» потрібно вижимати максимум. Але ми не змогли цього зробити. В інших матчах, і на привеликий жаль, сьогодні.

До першого пропущеного м’яча грали дисципліновано, організовано. Я давав деякі підказки. Перший м’яч не можна було пропускати. Я говорив Єзерському: «Мбокані класний гравець, але ти за нього відповідаєш».

«Динамо» маючи гандикап в один м’яч, маючи високий клас використовує свій потенціал.

Ми ті напівмоменти, що мали в першому таймі не реалізували. Перший тайм ми самі собі привезли. Проходили розрізаючи передачі. Леандро лінію тягнув, Орест перетримував. Це, певно, психологія. Якби забили – була б інша гра.

Пропустили і другий не обов’язковий, на мій погляд м’яч. Внесли корективи. Добре Іканда ввійшов у гру. А Лисенко обрізався, чого не можна було робити. Він привіз нам третій м’яч, який ми не повинні були пропускати. Якщо ти хочеш рости – повинен виглядати солідно проти таких команд, як «Динамо», «Шахтар». Потрібно на рівні класних команд виглядати солідно. Як гравеь індивідуально, так і команда в цілому. Розумію, що життя на цьому не закінчується, розумію, що рівень майстерності гравців «Динамо» дозволяє реалізовувати і напівмоменти. В деяких моментах і ми дозволяли, але виглядали, на мій погляд, пристойно. Не треба дивитися на рахунок на табло. Треба дивитися як команда грала і дивитися, хто може йти далі, прогресувати. Це для мене і для штабу важлива інформація. Незадоволений грою, звичайно. Незадоволений, що елементарні м’ячі пропустили. «Динамо» й так могло забити, а ми ще й полегшили гру. Побажаю їм удачі в усіх матчах чемпіонату та Ліги Європи.  «Динамо» - класна команда. Тисячний раз це кажу», - підсумовує В’ячеслав Грозний.