Сергій Нагорняк: Як всі говорять, не вистачило емоцій. Не можна назвати лише одну причину. Найголовніша причина - цього вечора збірна Франції була сильна, як ніколи. Наша збірна виявилася неготовою до такої Франції. Скрізь не встигали: у всіх епізодах французи були швидші.
Андрій Несмачний: Не вистачило досвіду таких ігор. У першому матчі, коли виграли 2:0, віддали всю фізичну готовність. На другий матч вийшли просто спустошеними. Було видно, що немає настрою. Може, хлопці хотіли, але не було звідки це взяти. Не забувайте, що французи випустили п'ять свіжих футболістів.