Мамаду Сако: "Після поразки від України Дешам запитав мене, воїн я чи ні"

Динамо Київ 24 Листопада, 20:47
Півзахисник збірної Франції Мамаду Сако сказав, що стати героєм другого стикового матчу відбіркового турніру чемпіонату світу-2014 проти України (3:0) він зміг завдяки головному тренеру команди Дідьє Дешаму.

 

 
Хавбек став автором двох забитих м`ячів, причому другий м'яч став вирішальним у протистоянні, оскільки першу зустріч українці виграли з рахунком 2:0.
 
- Наприкінці тренування після поразки в Києві до мене підійшов Дідьє Дешам, - цитує Stade 2 Сако. - Він запитав мене: "Ти воїн чи ні?". Я посміхнувся і сказав: "Все нормально". Але по спині у мене пробіглись мурашки. Я подумав: "Ну що ж ... Я готовий до війни"
 
Гравці збірної люблять Францію і готові битися за неї. Дуже важливо, що нас підтримують вболівальники. Це перемога не 11-и чи 24-ох футболістів, а всієї країни!