Ленс: яка така рука?!

Динамо Київ 24 Листопада, 20:57
Форвард "Динамо" категорично заперечує гру рукою під час другого голу в ворота "Говерли".

"Це не була гра рукою", - запевняє Джермейн в ефірі каналу

"2+2"

. "Якби я нею зіграв, то це було б помітно!"

І як же це, за думкою Ленса, було б помітно? "Але моя рука була притиснутою до тіла. Отож, це не порушення", - пояснює форвард.