Юрій Розанов: «Боятись – не боялись. До такої команди це слово не підходить»

Динамо Київ 25 Листопада, 06:51
Відомий російський коментатор Юрій Розанов в ефірі «Великого Футболу» прокоментував гру збірної України на «Стад Де Франс» в матчі-відповіді з французькою збірною.

«Я передбачив відразу, що видалення будуть. Не обов’язково в складі української збірної: і там, і там. Я чомусь думав, що боятися вданій ситуації якось соромно. І якби завтра знову потрібно було грати: боятися – ні. Фоменко мене відучив. А перегоріти можна скільки завгодно.

Для мене цей матч схожий з півфіналом ЄВРО-2008, коли збірна Росії програла Іспанії 3:0, пройшовши греків, шведів і голландців.

Більш досвідчена команда може дозувати виплеск емоцій: в другому матчі всі три м’яча забиті з меж карного майданчика, в першому їх би «зубами винесли». А тут – трохи не встигали. В першому матчі збірна України віддала 200%. Віддала частину того резервуару, який потрібен був в другому матчі. І  навіть не готовий їх за це винити – бо не залишилось сил. Боятись – не боялись. До такої команди це слово не підходить. Але Фоменко розуміє краще нас. Мабуть він вирішив поставити на забитий гол, передчуваючи напір французів, таку гру, в якій «автобус» не  допоможе. А Франція зіграла свій найкращий матч з 2006 року», - підсумував Розанов.