Колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував
суддівство Даміра Скоміни в матчі Франція – Україна та поставив йому трійку за роботу.
«Я би не сказав, що він сталий арбітр, і що він є арбітр надзвичайно високого рівня. Він арбітр середнього рівня, якому одні матчі можуть вдатися, інші – ні. Але він є об’єктивним арбітром. Це дуже важливо. Я би сказав, що він нам трохи гірше відсудив, ніж Чакір в Києві. Але помилки, які він допустив, не вплинули на кінцевий результат матчу.
В них президент УЄФА – Платіні, в нас віце-президент Суркіс. Так що ми в рівних умовах.
Перший м’яч був забитий часто, а другий – з офсайду. Зрозуміло, арбітру було важко визначити, від кого м’яч потрапив до Бензема. І тут не було командної роботи арбітрів, які мали прийняти колективне рішення по радіозв’язку.
В епізоді з Хачеріді, швидше за все, Скоміна вже попереджував його раніше і вже наступне порушення правил принесло попередження. Ознаки формальні – не було якоїсь конфронтації, але ми не знаємо про що там говорилося.
Підсумкова оцінка – задовільно», - сказав Ступар програмі «Великий Футбол».