Колишній нападник збірної України
Віктор Леоненко проаналізував гру української збірної в матчі-відповіді проти команди збірної Франції.
«Судячи по тій грі, яку ми побачили – в нас не було шансів. Бо коли ти перегораєш - ноги стають ватними - в тебе нічого не виходить, не розумієш, що говорить тренер. Ми бачили передачі в нікуди, м’яч не може зупинитись. Друге: не знайшлось лідера: іноді коли лідер в команді є (я говорю конкретно про цей матч), то вона дивиться на нього і старається грати як лідер, старатись. Третє: верхові дуелі ми майже всі програли. А ще гравці побачили це на Фоменко, бо ми його таким ще не бачили. З перших хвилин він почав сваритись і нервувати.
- Якби був Кучер і Федецький – було б по-іншому?
- Я завжди це відкидаю. Французів не хвилює: отруїлись, травми, червоні, жовті картки. Рібері це хвилювало? Це просто відмовки, - сказав Леоненко в програмі «Великий футбол».