"Якщо вболівальники полюбили мене, як Ви кажете, нехай знають - це взаємно. Бо на любов потрібно відповідати любов'ю. А на вболівальницьку любов ми можемо відповідати тільки ділом. Це і буду робити, якщо мені довірять і надалі", - сказав Фоменко в інтерв’ю «Профутболу».