Перед грою з «Динамо» «Генк» розгромлений в Остенді

Динамо Київ 25 Листопада, 09:42
Найближчий суперник київського «Динамо» в Лізі Європи, бельгійський «Генк», був розгромлений в 16-му турі національної Про-ліги.

Команда Маріо Беєна в гостях зустрілася з одним з аутсайдерів ліги, «Остенде». 5000 глядачів на стадіоні «Альбертпарк» стали свідками цілковитого розгрому, вчиненого місцевою командою одному з лідерів чемпіонату - 4:0. Долю зустрічі вирішили голи Депуатра (14 хвилина), Мушекві (20), де Шуттер (42) і Браукарта (58, з пенальті). Додамо, що вилучень в цій грі не було - команди провели зустріч у рівних складах.

Наставник  Генка» задіяв такий підбір виконавців : Кетелеш, Нгонгка, Кулібалі, Сімайс, Чіманга, Буффель (Кру, 46), Горью, Хайленд ( Кумордзі, 46), де Кеулар (Оджо, 46), Камю, Фоссен.

Відзначимо, що в перерві Беєн, команда якого поступалася до того часу вже з рахунком 0:3, зробив потрійну заміну.

Поразка (четверта в сезоні, друга в гостях) відкинула «Генк» на третю сходинку Про-ліги. Попереду - «Зюлте - Варегем» і «Стандард».

Таким чином, у команди Беєна на один день більше, ніж у «Динамо», для підготовки до майбутньої гри в Лізі Європи. Нагадаємо, поєдинок п'ятого туру в групі G «Генк» - «Динамо» відбудеться в четвер, 28 листопада. Початок зустрічі - о 20:00 за київським часом і в 19:00 за місцевим.