Вукоєвич: «У мене встановлений хороший контакт з Суркісом»

Динамо Київ 25 Листопада, 11:04
Півзахисник київського "Динамо" Огнєн Вукоєвич розповів про взаємовідносини з президентом клубу Ігорем Суркісом.

"Як ви знаєте, Київ давно став моєю домівкою, і багато в чому це заслуга саме Ігоря Суркіса. Я граю тут вже майже шість років, і у мене встановлений хороший контакт з президентом клубу. Скажу відверто: всі загальні питання вирішуються з Ігорем Михайловичем за дві хвилини.

З першого дня співробітництва між нами існує чітка домовленість про те, що ми довіряємо словам один одного. Ось вам приклад: самі знаєте, цікавих варіантів для переходу у мене вистачало і цього літа, і минулого - після Євро-2012. І я добре пам'ятаю сумніви, з якими пішов на розмову з Суркісом з приводу можливої ​​оренди в "Спартак". Але згоду на цей крок я отримав від нього протягом тих же двох хвилин. А тепер щиро радий, що він знову дозволив мені повернутися в "Динамо", - сказав Вукоєвич.