- Поразки "Генка" і "Андерлехта" перед єврокубковими матчами нічого не означають.
Ці команди будуть грати проти київського "Динамо" і лісабонської "Бенфіки" - в таких матчах забуваєш про результат в національній першості.
І "Генк", і "Андерлехт" будуть супермотивованими, - заявив де Мос.
Нагадаємо, "Генк" та "Динамо" зіграють у четвер, 28 листопада о 20:00 за київським часом.