Як повідомляє італійська преса, спортивний директор "Фіалок" Даніеле Прадо уважно дивився за грою Андрія Ярмоленка та Євгена Коноплянки. І, якщо на гравця "Дніпра" особливої надії не було, бо клуб його взимку ні за що не віддасть, то Андрія "Фіорентіна" мала намір придбати...
Але, коли їм озвучили ціну - 20 мільйонів євро, італійці швиденько сказали "Чао". Принаймні, так стверджує авторитетний італійський журналіст Джанлука ді Марціо.
На фото: Що, теж волоси дибом встали, коли про ціну дізналися?