Денисов: "Фоменко витяг збірну з помийної ями"

Динамо Київ 25 Листопада, 13:29
Ведучий каналу "Футбол" подякував в ефірі тренеру збірної України за шанс.

"Це занадто жорстоко", - коментує Олександр Денисов виліт України. "І не тільки тому, що це плей-офф, не тільки тому, що ми виграли перший матч 2:0. Подивіться на всю дистанцію, з якої помийної ями витягнув Фоменко збірну, яка мала після перших трьох матчів нещасних 2 очки! Скільки було зроблено неможливого, щоб дійти до плей-офф і виграти там перший матч!"

А потім... "Ось це все в сукупності обернулося болячим ударом нижче пояса", - підсумовує ведучий.