- Чи можна назвати осінню частину сезону в "Динамо" невдалою для вас?
- Ні, не можна. Я б не сказав, що провів поганий сезон. Взагалі не сказав би, що у мене в кар'єрі такі були. Чому ви вважаєте так?
- Ви всього двічі забили...
- Цьому є просте і логічне пояснення: раніше я грав майже в кожному матчі за "Динамо", тому й забивав більше. А цього року клуб придбав нового нападника, Мбокані. І у нашого тренера тепер більше можливостей для ротації складу. Відповідно, кожен раз він вибирає між мною і колегою по амплуа.
Але якщо ви попросите мене оцінити мої дії в цьому сезоні, впевнений вас, що оціню їх позитивно: кожен раз, коли я виходив на поле, я викладався повністю.
- Уболівальники з Нігерії не дуже-то вас люблять після виступу на Кубку Конфедерацій - 2013...
- У мене був поганий відрізок часу, коли виступав на Кубку Конфедерацій ФІФА в Бразилії, і деякі фанати просто не можуть з цим змиритися. Проте, це футбол, і не можна очікувати від гравця, щоб він завжди грав добре. Тому прошу вболівальників не судити мене за проступки в минулому. Але в кожному разі, успіх досягається непросто і потрібно бути готовим до таких от ситуацій, а також вміти залишати їх позаду.
Я більше не думаю про м'ячі, які я не забив у Бразилії. Найголовніше - це майбутнє.
- Що ви можете сказати про Лукмана Аруну, вашого партнера по "Динамо"?
- Він відмінний футболіст, дуже старається для клубу в цьому сезоні. Швидкість у нього хороша, він - професіонал. Вміє з абсолютно "мертвих" ситуацій на поле виходити гідно, і я вірю, що у нього дуже велике майбутнє.
- "Динамо" бореться на трьох фронтах в цьому сезоні : у чемпіонаті, у Кубку України і в Лізі Європи. Які реалістичні очікування на цей рахунок?
- Нелегко грати два матчі на тиждень, але наша команда справляється - може, тому в минулому сезоні ми і не зуміли завоювати золото чемпіонату. Але ми в боргу перед вболівальниками.
- Скільки м'ячів плануєте провести до кінця сезону?
- Це занадто ризикована справа (сміється). У підсумку планування тільки формує зайвий тиск, тому я просто намагаюся забивати, і спробую вразити ворота опонентів якомога більше разів.