Вітання для президента "Динамо"

Динамо Київ 25 Листопада, 19:15
Святкові салюти з приводу 55-річного ювілею Ігоря Михайловича Суркіса не вщухають.

На адресу нашого президента прийшла величезна кількість привітань з усіх кінців не тільки України, а й світу. Вітальні листи і листівки надсилали як футбольні люди, так і представники інших сфер. Багато дзвонили особисто президенту, в клуб або ж бажали привітати ювіляра особисто.



Перший президент незалежної України Леонід Кравчук прибув, щоб привітати з днем народження президента «Динамо» особисто, а Леонід Кучма надіслав щирий вітальний лист.

Ігоря Михайловича Суркіса привітали президент ФК «Металіст» Сергій Курченко і генеральний директор ФК «Шахтар» Сергій Палкін, побажавши нашому президенту міцного здоров'я, невичерпної енергії, натхнення та втілення в життя всього задуманого. Суперники на полі і друзі поза ним!

Свої привітання надіслали і Професійна футбольна ліга України, Федерація футболу Києва, НСК «Олімпійський», технічний партнер «Динамо» фірма «Adidas» та багато-багато інших.