Владислава Ващука сьогодні випишуть з лікарні

Динамо Київ 26 Листопада, 06:40
За словами головного лікаря, екс-динамівець прекрасно себе прекрасно почуває і його потрібно було виписувати ще вчора.

Головний лікар цієї медичної установи Микола Дьомін зазначив, що здоров'я у його пацієнта відмінне і всі травми швидко гояться: «Його минулого тижня перевели з реанімації у звичайну палату. І взагалі, Ващука потрібно було виписувати ще вчора. У нього все добре і з самопочуттям, і з настроєм. А ще його приходять провідувати дуже багато жінок», - говорить Дьомін.

Після ДТП лікарі заявили про те, що у Владислава немає серйозних травм голови, легені також не зачеплено. У нього є травма грудної клітини, переломи ребер, але пошкоджень внутрішніх органів грудної клітки немає.

«Завтра, після обіду, я зможу точно щось відповісти», - сказав «Вістям» Ващук.