Попов вперше в сезоні вийшов у старті ВБА

Динамо Київ 26 Листопада, 08:27
Захисник київського «Динамо» Горан Попов, який виступає на правах оренди за клуб англійської Прем'єр-ліги «Вест Бромвіч Альбіон», вперше цього сезону опинився в стартовому складі команди Стіва Кларка.

Захисник київського «Динамо» Горан Попов, який виступає на правах оренди за клуб англійської Прем'єр-ліги «Вест Бромвіч Альбіон», вперше цього сезону опинився в стартовому складі команди Стіва Кларка.

Потрапляння  Горана в основу було викликано травмою іншого лівого захисника ВБА Ліама Ріджвелла, який останнім часом виграє у динамівця конкуренцію за місце в складі.

Попов зіграв матч 12-го туру АПЛ, в якому «дрозди» приймали «Астон Віллу». Гра залучила на трибуни стадіону «Хоторнс» 24,902 глядача.

Господарі поля забили два швидких м'ячі. Обидва на рахунку Шейна Лонга, який вписав своє ім'я в протокол на 3-ій і 11-ій хвилинах. «Віллани» відігралися після перерви. На 67-ій хвилині Ель-Ахмаді скоротив відставання в рахунку, а через дев'ять хвилин Попов помилився, головою скинувши м'яч точно на ногу гравцеві гостей, Ууствуду, удар якого за меж штрафного був бездоганний. На 82-ій хвилині Кларк замінив Горана на форварда Анічебе, однак вирвати перемогу ВБА не вдалося - 2:2.

Після 12-ти турів «Вест Бромвіч» опустився на 11-е місце. Наступний матч команда Кларка проведе в суботу, 30 листопада, в гостях проти «Ньюкасла».