Стефан Решко: «Кияни здобули перемогу на класі»

Динамо Київ 26 Листопада, 09:24
Легендарний захисник «Динамо» 1970-х Стефан Решко підводить підсумки 17-го туру чемпіонату України.

- Чим здивував вас минулий тур чемпіонату?

- Чесно кажучи, абсолютно нічим. Все було досить прогнозовано.

Більш класні команди взяли гору над своїми опонентами і ще більше зміцнили свої позиції. Для того, щоб не поступатися визнаним грандам треба проявляти мобілізованість і самовіддачу.

Але, чесно кажучи, не побачив щось подібного, наприклад, у грі «Говерли» в Києві або «Севастополя» в Донецьку. В цілому, минулий футбольний уїк-енд став досить легким для претендентів на медалі.

- У минулих чемпіонатах більшість футболістів за тур до початку відпустки подумки перебували в теплих краях. Як думаєте, чому зараз не спостерігається нічого подібного?

- Згоден з вами: в матчах 17-го туру боротьби було предостатньо. Усім потрібні очки, жодна команда не хоче втрачати залікові пункти перед відходом на тривалу перерву. Крім того, давайте не будемо забувати про те, що нинішній чемпіонат вже зовсім не той, що раніше.

- Не мало проблем з суперником «Динамо», яке забило «Говерлі» три м'ячі?

 - Кияни здобули перемогу на класі. «Говерла» практикує спартаківський футбол, гру в дрібний пас, але для цього потрібні дуже хороші виконавці, інакше нічого не вийде. Та й як можна грати з «Динамо» в Києві у відкритий футбол? Навіть незважаючи на те, що далеко не всі голи підопічних Олега Блохіна були чистими, перемога киян не викликає питань.