У середу «Динамо» вилітає до Бельгії

Динамо Київ 26 Листопада, 11:46
Попереду у «Динамо» важливий матч у груповому турнірі Ліги Європи, в якому команда може вирішити питання виходу в раунд плей-оф.

У Генку «біло-синіх» чекає непростий поєдинок з місцевою командою. Крім турнірних завдань динамівці не проти поквитатися за образливу поразку від бельгійців у домашньому матчі.

У середу в 11:00 делегація «Динамо» чартерним рейсом з аеропорту Бориспіль відправиться в Льєж. З нього команда переїде в сусіднє місто Хасселт, де розквартирується в готелі «Radisson Blu». Від неї до «Генк Арени» близько 12 кілометрів.

Цього ж дня о 19:00 (тут і далі час київський) «Динамо» проведе тренування на «Генк Арені», а перед нею Олег Блохін і один з гравців команди зустрінуться з журналістами в рамках регламентної прес-конференції.

У четвер у першій половині дня в планах киян останні приготування до гри, на яку виїзд з готелю призначений за 1:45 до її початку. У 20:00 свисток арбітра дасть старт матчу «Генк» - «Динамо».

Відразу після його закінчення динамівці відправляться в аеропорт Льєжа, з якого вилетять до Києва.