Подейкують, що все це через той самий запис, де Віталій Кварцяний, особливо не підбираючи висловів, влаштовує справжній "ГазМяс" своїм гравцям після програшу "Динамо". Звичайно ж, ця інформація не є офіційною і джерела ніякого офіційного в неї немає. Але факт залишається фактом - Приндету "поперли" одразу після оприлюднення запису.
Нагадаємо, що трохи раніше Кварцяний жартував, немов, "Штірліца теж розшифрували". Як бачимо, не лише Штірліца...