Перед матчем з «Динамо» ФК «Севастополь» залишився без тренера

Динамо Київ 27 Листопада, 06:22
Перед матчем 18-го туру УППЛ з «Динамо» ФК «Севастополь» залишився без головного тренера, - про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Футбольний клуб «Севастополь» і Геннадій Орбу перервали свої трудові відносини за взаємною згодою сторін.

До матчу з київським «Динамо», який відбудеться 2 грудня, команду готуватиме Сергій Коновалов.

Найближчим часом клуб оголосить ім'я нового головного тренера.