«Ми вели гру, але не вистачало ефективності, щоб реалізувати моменти. Жалію лише про одне – не змогли забити більше голів. Ми маємо 12 пунктів. Це хороший результат. Я сподіваюся, що ми все ще зможемо здобути одне чи три очки в Неаполі, якщо будемо грати добре», - сказав Венгер.
Нагадаємо, матч завершився перемогою господарів - 2:0