«Ми всі з нетерпінням чекаємо цієї зустрічі з нашим головним конкурентом. Адже і для мене, і для моїх хлопців це ще одне солідне випробування.
Я думаю, всі чудово розуміють, що матч буде важким і напруженим для обох сторін. Зачеплене самолюбство гостей напевно розбудило в них бажання дати урок зухвалому вискочці, а заодно і відібрати у нього лідерство в групі. Але робити це «Динамо» буде дуже грамотно і холоднокровно. Я знаю, що тренер киян заявив про своє бажання виграти всі поєдинки. Ми хочемо того ж.
У цьому цікавому протистоянні кожен з нас буде робити ставку на свої аргументи і контраргументи. Подивимося, хто виявиться більш розважливим та щасливим. Хоча у динамівців напевно більше потенційних можливостей піднести нам неприємний сюрприз. Я в черговий раз переконався в цьому після гри українців у Туні - майже весь матч вони провели вдесятьох і добилися фантастичної перемоги.
Наше завдання - не тільки зуміти протистояти армаді Блохіна, але і сповна продемонструвати свій потенціал, що дозволив нам здолати «Динамо» в Києві і стати лідером групи. Я думаю, що в рідних стінах нам це буде по плечу», - цитує Бєєна газета «КОМАНДА».