"На цьому тижні було засідання КДК ФФУ, і було кілька рішень. Найголовніше - це виключення "Дніпра" з Кубка України за те, що команда не приїхала на гру проти одеського "Чорноморця". Чесно кажучи, по факту, можливо, і справедливе рішення, а за формою - підле. Можна було прийняти це рішення ще місяць тому, для того, щоб не псувати відносини у збірній між гравцями", - сказав Циганик.