«Відчуваю себе більш-менш добре. Ще не говорив ні з міліцією, ні з другою стороною аварії», - сказав нам Ващук.
За його словами, Влад збирається відновлюватися після травми самостійно: «Напевно, доведеться поки повалятися вдома. Сподіваюся, це не займе багато часу. Зараз, крім свого здоров'я, нічим іншим займатися не буду», - говорить Владислав.