Таким чином, перший відбірковий матч до ЧС-2018, який, нагадаємо, пройде в Росії, збірна України проведе без глядачів. Крім того, збірній заборонено грати на "Арені Львів" під час тієї ж відбіркової кампанії. А щоб мало не здавалося, ФФУ повинна ще й штраф виплатити – 45 тис. швейцарських франків.
І це ще не дуже суворо – ФФУ також отримала попередження. Немов, ще раз таке, як на матчі Україна - Сан-Марино повториться – ось тоді і надають нам, як то кажуть, «по повній програмі».