Данило Сілва прагне трофеїв із «Динамо»

Динамо Київ 27 Листопада, 15:43
Захисник «Динамо» розповідає про травму, день народження та про себе у команді.

- Данило, вся динамівська сім'я щиро вітає тебе з днем народження! Якщо не секрет, як відсвяткував цей день, що подарували близькі та партнери?

- Спасибі велике за привітання! З роками професійний футболіст звикається з тим, що доводиться зустрічати цей день далеко від рідних. Але відзначати не представляється можливим, адже сезон в самому розпалі і нас очікують відповідальні поєдинки напередодні зимової паузи. Серед подарунків можу відзначити футболку, подаровану партнерами по команді. Дружина також подарувала мені дещо з одягу.

- Який із днів народження в «Динамо» запам'ятався більше всіх і чому?

- Напевно, саме останній, адже нечасто отримуєш травму в грі в день свого народження (посміхається).

- Відчуваєш повну довіру з боку тренера і партнерів, адже всього за чотири роки перебування в Києві ти вже заробив право виводити команду на поле в якості капітана?

- З капітанською пов'язкою я виводив «Динамо» всього два рази, але для мене це велика честь. Дійсно, значить, мені довіряють партнери та тренер.

- Чи можна сказати, що 27 років - той вік, коли гравець твого амплуа починає демонструвати свій найкращий футбол?

- Це зрілий вік для захисника, так як за плечима вже є певний багаж досвіду, що додає сил і впевненості.

- Які цілі ставиш перед собою в найближчому майбутньому і чого прагнеш добитися ?

- Дуже хочеться виграти з «Динамо» якомога більше трофеїв і титулів. Я вже досить зріла і сформована людина, яка досягла певних успіхів. Якщо ж заглядати далеко вперед, то, вважаю, по закінченні кар'єри у мене буде достатньо шансів і можливостей реалізувати себе.