- Переліт сьогодні забрав багато сил?
- Звичайно, важко, цілий день в аеропорту, літаку. Але нічого страшного, треба терпіти . Ми знаємо, чого ми приїхали, все нормально.
- Ви вже відновилися після матчів за збірну?
- Якби я не був готовий, то я не приїхав би. Завдяки медперсоналу я готовий, все добре. Якщо тренер довірить місце в складі, викладуся на сто відсотків.
- Які враження про матч з «Говерлою»?
- Добре зіграли, впевнено виграли. Так що з хорошим настроєм їхали сюди. А вигравати завжди приємно.
- Гравці горять бажанням реабілітуватися?
- Є якась злість через те що ми програли першу гру. Ми повинні реабілітуватися і перед собою, і перед вболівальниками. Так що приїхали за перемогою.
- Що вам запам'яталося у грі з «Генком» в Києві?
- Можу сказати, що це дуже технічна команда, яка добре тримає м'яч. «Генк» вміє грати в футбол, а якщо їм ще й вільні зони дати…