"Динамо" отримає 400 тисяч євро

Динамо Київ 27 Листопада, 18:20
Якщо завершить груповий турнір ЛЄ на першому місці.

Про це повідомив фінансовий директор "Генка" Філіп Арте. "400 тисяч євро отримає та команда, яка займе перше місце, 200 тисяч дістанеться другій", - повідомив він під час спілкування із бельгійськими ЗМІ.

"Я вважаю, що це значна сума. І все вирішиться саме завтра", - сказав функціонер.