"Чи залишуся я в "Дніпрі"?", - перепитує кореспондента Gazeta.ua Хуанде Рамос. "Це залежить тільки від власника клубу Ігоря Коломойського. Я не проти. Треба тільки зустрітися з власником і дізнатися його позицію".
А коли ж ця зустріч має відбутися? "Не маю жодного уявлення", - каже Рамос.