Дьємерсі Мбокані: "З Блохіним відбулася розмова"

Динамо Київ 27 Листопада, 19:50
Форвард "Динамо" Дьємерсі Мбокані не полетів із командою до Бельгії.

Форвард "Динамо" Дьємерсі Мбокані відбуває трьохматчеву дискваліфікацію і тому не полетів із командою до Бельгії. Нагадаємо, Мбокані був вилучений з поля у матчі своєї команди з "Туном" за образу арбітра. 





"Це було друге вилучення у моїй кар'єрі. В мене відбулася розмова з Олегом Блохіним. Звичайно, не можна підводити команду, залишивши її в меншості вже на 17 хв. Я все розумію і повністю визнаю свою провину." - цитує гравця "Взгляд".

"Щодо санкцій я нічого казати не буду. Це залишиться всередині команди."