Колишній нападник київського «Динамо»
- Навряд чи, тому що всі лідери виграли, після матчу збірної тур пройшов досить спокійно. Були звичайно спірні суддівські моменти, наприклад, гол рукою у «Динамо». Я думаю, що рука, в принципі, була, і суддя міг і не зараховувати цей м'яч. «Динамо» все одно здобуло б перемогу, тому що лідери команди після матчу збірної набрали хорошу форму, і це зараз їх головний козир. Зараз ми бачимо дуже велику кількість дрібних суддівських помилок, причому у бік різних команд, тому в останній рік тут все зрівнялося. Але фаворити виграли, значить все поки на своїх місцях. Ось в наступному турі буде цікавіше, коли «Чорноморець» гратиме з «Шахтарем» і т.д..