Браун Ідейє: «Ми прибули до Бельгії за перемогою»

Динамо Київ 28 Листопада, 09:22
Нігерійський форвард «Динамо», покликаний замінити в Бельгії дискваліфікованого Дьємерсі Мбокані, поділився очікуваннями перед зустріччю з "Генком" і розповів про своє майбутнє в столичній команді.

 

- Перед вильотом до Бельгії ви напевно уважно вивчали майбутнього суперника. Поділитесь думкою?

- На мій погляд, «Генк» - дуже хороша команда. Про що говорити, якщо на даний момент саме бельгійці займають перше місце в групі?!

Крім того, в нашій команді всі пам'ятають, чим закінчилася для «Динамо» перша зустріч на «Олімпійському», коли несподівано забивши в кінцівці, суперник у підсумку відвіз додому три очки.

Що ж, можу сказати, що тепер і ми прибули до Бельгії за перемогою. Сподіваюся, зуміємо здійснити задумане.

- Чи можна стверджувати, що в першій зустрічі в Києві підопічним Маріо Беєна банально пощастило?

- Думаю, що так і є. На відміну від нашої команди, «Генк» мав не так вже й багато можливостей для взяття воріт, але проте саме гості зуміли реалізувати свій момент. Упевнений, без прихильності Фортуни не обійшлося. Сподіваюся, тепер удача буде на нашому боці.

- Є бажання помститися бельгійцям за прикру поразку?

- Навряд чи нам потрібні зайві емоції. Зараз головне - взяти такі необхідні очки і з упевненістю дивитися вперед.

- Якщо не брати до уваги першу зустріч у Києві, чи доводилося вам раніше протистояти бельгійським командам?

- Чесно кажучи, ні. Матч на «Олімпійському був для мене своєрідним дебютом, до того ж досить невдалим. (Посміхається). Бельгійський футбол є для мене загадкою - якщо не помиляюся, то ніколи не бачив матчів тамтешнього чемпіонату.

- Сподіваюся, для останньої зустрічі між «Генком» і «Остенде», що закінчилася розгромом вашого майбутнього суперника, ви зробили виняток?

- Звичайно, ми аналізували цю зустріч, і можу сказати, що винесли дуже багато корисного. Мені здається, поразка «Генка» буде тільки на руку «Динамо». Коли команда програє з таким рахунком, це яскраве свідчення того, що всередині колективу далеко не все гаразд. Сподіваюся, нам вдасться цим скористатися.

- У Бельгію не полетів ваш конкурент на позиції нападника Дьємерсі Мбокані. Виходить, у вас з'явився відмінний шанс нагадати тренеру, що ви теж є забивним форвардом.

- Думаю, у матчі з «Генком» шанс забити буде у кожного. Що ж до розмов про те, що враховуючи трьохматчеву дискваліфікацію Мбокані у мене є можливість щось там довести тренеру, то можу вас запевнити - нікому нічого не доводжу і всього лише намагаюся показувати свою найкращу гру.

- Проте вас зараз навіть з натяжкою не можна назвати гравцем основи «Динамо»...

- Це футбол. У цьому виді спорту завжди хтось грає, а хтось - чекає свого шансу на лавці запасних. Втім, я намагаюся не забивати голову негативними думками, а просто грати на максимум.

- Погодьтеся, статус запасного гравця - явно не те, про що ви мріяли, переїжджаючи в Київ. Обговорювали своє майбутнє з Олегом Блохіним?

- Поки що ні. Зараз я футболіст «Динамо», а далі час все розставить по своїх місцях. Для мене головне сконцентруватися на своїй грі, і, сподіваюся, це принесе свої плоди.